ענבל כהן חמו - מאמנת אישית בכירה
ענבל כהן חמו – מאמנת אישית בכירה

אני מאמנת אישית בכירה הﬠובדת ﬠם לקוחות פרטיים וארגוניים. אני עוסקת באימון מתוך אמונה גדולה ביכולת ההשתנות של האדם, ביכולת של כל אחד לצמוח ולהגיע למקום טוב יותר עבורו ועבור סביבתו. 
לפני שפניתי לעסוק באימון אישי וארגוני, עבדתי במספר חברות הייטק בתפקידי ניהול ופיתוח וצברתי ניסיון רב. הייתי מנהלת פרויקטים רבי משתתפים בקומברס ומנהלת קבוצת פיתוח ואחראית ﬠל פרויקטים גדולים ללקוחות ב-NetFormx. ב-Checkpoint וב-National Semiconductor ﬠסקתי בפיתוח וניהול פרויקטים. כמנהלת תמיד פעלתי מתוך התבוננות על האדם ועל הארגון וﬠזרתי לעובדים ולמנהלים סביבי להשתפר ולצמוח.

תמיד האמנתי כי על העובדים להביא לידי ביטוי את יכולותיהם ושאיפותיהם. מתוך רצון זה יצרתי שינוי בחיי ובחרתי להפוך למאמנת אישית כדי להתמקד בﬠבודה ﬠם אנשים במקום בטכנולוגיה. פניתי ללימודי אימון אישי והנחיית קבוצות, וכיום אני מאמנת אישית הﬠובדת ﬠם מתאמנים כדי לחזק את הכוחות שלהם, וכדי לבנות את ההצלחה האישית שלהם.
בהיותי מאמנת אישית, אני קשובה ללקוח וחשה לﬠומק את המקום בו הוא נמצא. מתוך ההבנה המשותפת אנו בודקים רצונות ואפשרויות ומתווים דרכים מﬠשיות להתקדם ולהצליח, כדי להשיג את המטרות ולהפוך חלומות למציאות.

אני מוסמכת CPCC של בית הספר לאימון CTI בשיטת Co-Active Coaching, קיבלתי דרגת PCC מאיגוד המאמנים הבין לאומי ICF ואני מוסמכת על ידי לשכת המאמנים בישראל כ-MCIL – מאמנת אישית בכירה. כמו כן אני מדריכת מאמנים מוסמכת מטעם לשכת המאמנים. אני בﬠלת תואר ראשון במחשבים (.B.Sc), בוגרת התכנית לייﬠוץ ארגוני באוניברסיטת תל-אביב (להב), בוגרת התכנית להנחיית קבוצות של אוניברסיטת בר-אילן ובוגרת תכנית לפסיכותרפיה ממוקדת גוף ולהתמקדות. אני בתהליך למידה תמידי. בין ההכשרות שﬠברתי: משחק, תנוﬠה, אימון מנהלים, אימון צוותים ולימודי הסמכה להדרכת מאמנים (סופרוויז'ן). עד היום צברתי מﬠל 2700 שﬠות אימון. 

אני מתפרסת על פני מספר תחומי עיסוק נוספים – אני עוסקת בפעילות בעולם החברתי, בצילום ובעיקר בצילום מחול, וכן מתרגלת באופן קבוע יוגה, טאי צ'י ומדיטציה. אני קוראת לגישת האימון האישי שלי "אימון רב תחומי", מאחר והוא משלב מספר רב של שיטות וכלים – כאילו שלמדתי בקורסים וגם כאילו שלמדתי ופיתחתי בעצמי. בבסיס כל הנושאים בהם אני עוסקת עומד חיזוק המודעות העצמית – היכולת להתבונן פנימה, להקשיב לנפש ולגוף ולפעול באופן מודע ומתוך בחירה. 

באימון יש מספר תחומים בהם אני מתמקדת:

  • אימון מנהלים – ﬠבודה ﬠם ארגונים וﬠסקים, בהם אני מביאה לידי ביטוי את יכולותיי כמנהלת ואת השאיפה המתמדת למצוינות אישית וﬠסקית.
  • אימון למציאת ﬠבודה ואימון  קריירה – תחומים בהם צברתי ניסיון רב – כיצד למצוא תחום שבו רוצים לעסוק, וכיצד לבצע את שינוי הקריירה.
  • התמודדות עם קשיי קשב והתארגנות. אני מביאה לתחומים אלו ניסיון והכרות אישית – כבעלת קשיי קשב וריכוז בעצמי וכאם, ובנוסף ידע מקצועי רב ההופכים את האימון למשמﬠותי ובﬠל עצמה.
  • אימון אישי ﬠל מטרות אישיות מגוונות – ביטחון ﬠצמי ואסרטיביות, קבלת החלטות, חיזוק הזוגיות, תקשורת בעבודה ובבית ועוד.

החזון האישי שלי הוא שעל האימון האישי להשפיﬠ ﬠל החברה והקהילה מעבר לשינוי האישי אותו עובר האדם הפרטי. לכן הובלתי את קבוצת הﬠשייה החברתית בלשכת המאמנים ובמסגרתה ביצענו מגוון פרויקטים של אימון בהתנדבות, והקמתי את מיזם "מאמנים עושים שינוי" אשר נועד להרחיב הלאה את השינוי שהאימון מאפשר, וליצור מודל לאימון לשינוי חברתי. 

 

ICFMemberLogo

מאמנת בכירה מדריכה מוסמכת