מדוע אני מציעה אימון אישי לנשים?

אני רוצה צורך במסלול מיוחד של אימון אישי לנשים, מאחר ואני רואה כי נשים רבות לא לוקחות את המקום המגיע להן בעולם. הן מתפשרות על משרות או חצאי משרות קרוב לבית, הן מחכות שהילדים יגדלו, הן שמות את עצמן בצד בזמן שבן הזוג לומד או מתקדם בקריירה שלו ובזמן שעובדים אחרים מקבלים קידום ומתפתחים. 
האם את מרגישה שאת חיה בהמתנה? שהזמן עובר ואת נשארת מאחור? האם את רוצה לשנות משהו בחייך?

טעויות נפוצות שנשים עושות:

  • מחכות שיציעו להן תפקיד מעניין.
  • מחכות בסבלנות שהתפקיד המתאים יתפנה.
  • לא דורשות קידום.
  • לא מזכירות לבוס כל הזמן שהן רוצות להתקדם.
  • לא מקבלות משכורת שווה גם כאשר העבודה שווה.
  • מהססות לעבור עבודה, ונשארות שנים רבות באותו מקום.
ומה לא טוב בזה? 

בזמן שאנחנו עושות את הדברים בקצב שלנו, העולם זז בקצב אחר. גברים דורשים קידום ומשכורת, הם חסרי סבלנות ויעברו עבודה אם לא יתקדמו. 

ואנו מוצאות את עצמנו עם ילדים מקסימים, בית נהדר, חברות טובות, בן זוג מרוצה, אבל קצת פחות סיפוק והגשמה, תפקיד פחות מעניין, פחות הצלחה, פחות השפעה בעולם וגם פחות משכורת. 

אימון אישי לנשים – לאפשר את השינוי:

אם את רוצה לשנות את המצב, להגשים את עצמך יותר ולהצליח יותר וגם למצוא את הדרך שלך לאזן בין המשפחה לעבודה, אימון אישי לנשים הוא דרך טובה לעשות זאת.

באימון האישי נברר מהם הערכים החשובים לך, נבדוק כיצד הם באים לידי ביטוי וכיצד אפשר לממש אותם טוב יותר. את תקבלי ליווי וגיבוי לתהליך בו תוכלי לבדוק מהם הדברים שאת רוצה לשנות בחייך ואיך ניתן לעשות זאת. ניתן מענה לפחדים והחששות – "אני לא מספיק טובה", "אף פעם לא עשיתי את זה", "זה לא הסגנון שלי" – ונתקדם יד ביד אל המקום שאת ראויה לו. תלמדי להיות יותר אסרטיבית ולבקש באופן אפקטיבי את מה שאת רוצה, למפות את הגורמים המשפיעים בארגון ולדאוג לקריירה שלך, וגם לשים את הגבולות כך שיישאר מקום לדברים החשובים לך, המשפחה וחיי הפנאי שלך. במידת הצורך, נבדוק האם נכון לך לחפש עבודה אחרת, וכיצד לעשות זאת. כל זאת נעשה ביחד, באווירה תומכת ומעודדת, ובקצת שמתאים לך.