המלצות על אימון אישי

הלקוחות אומרים: "ענבל כהן חמו – מאמנת אישית מומלצת"

 

את מאמנת אישית בעלת כשרון מיוחד, בעלת יכולת ניתוח מופלאה

ענבל היקרה, מעט לפני שהתחלתי את האימון חשתי שאני חייבת לפנות לגורם מקצועי שיסייע לי לפזר את הערפל שחשתי בתחום המקצועי וכן להתמודד עם הקשיים שהשפיעו על יכולתי להשתלב בתחום בו רציתי. יחד עם זאת, הייתי מאוד סקפטית באשר לתרומת האימון מאחר וסברתי שאני מכירה את עצמי ושאין הרבה שאפשר לחדש לי. לשמחתי, התברר לי שטעיתי מאוד. באמצעות יכולת הניתוח המופלאה שלך, עזרת לי ללמוד על עצמי כל כך הרבה דברים חדשים, להבין מה תוקע אותי ומדוע אני מנוהלת על ידי פחדים וחששות. בנוסף, ניתחנו את האופן בו אני פועלת בסיטואציות שונות וכיצד ניתן לפעול באופן אפקטיבי יותר, דבר שאפשר לי לרכוש כלים להתמודדות עם סיטואציות דומות בעתיד. במהלך האימון, השתלבתי בעבודה בתחום בו רציתי, וגם אז היה ערך רב לאימון, בהתמודדות עם סיטואציות חדשות שעלו. אין ספק שאת מאמנת בעלת כשרון מיוחד, יכולת הקשבה ורגישות, במחיצתך חשתי שאני יכולה לדבר על הדברים בחופשיות, לבחון ולעבד סיטואציות שונות ללא שיפוטיות ובגובה העיניים. אני מודה לך מקרב לב על שעזרת לי להכיר את עצמי טוב יותר, ללמוד להעריך באופן שלם יותר את עצמי ואת יכולותיי ולהתמודד טוב יותר עם המציאות. מעריכה ומוקירה.
ל.א. מעצבת פנים

 

אין מחיר לתהליך שעברתי!

האימון היה ממוקד, ענייני, בהיקף מדויק ונגע בדברים שהיו רלוונטיים לפתרון הבעיות שלי בלי ללכת מסביב או רחוק בצורה שנמאסת או קשה (כמו בטיפול פסיכולוגי). הרגשתי שאני מקבלת ביקורת בונה ושיקוף של המציאות שלי באופן נכון ואמיתי. דיברתי בתחילת האימון על המצב הכספי ושהוא טיפה כבד עלי ועכשיו כשאני בסוף התהליך ורואה את התוצאה והתהליך שעברתי אני חושבת שאלו דברים שאין להם מחיר במיוחד לא בכסף.

אופיר ש., סטודנטית

 

עזרת לי למצוא את עצמי

"ענבל היקרה! תודה רבה על תהליך אימון מרתק ותורם. עזרת לי למצוא את עצמי ולהתחבר לדרך חיים הנכונה עבורי. בעדינות ובמקצועיות הרגשת אותי ונתת לי טיפים טובים וחשובים, כלים להיות המאמנת של עצמי. ממליצה עלייך בחום ואהבה, תודה על הכל!"
קרן ח. מאמנת אישית בהכשרה

מאמנת אישית עם אינטואיציה חזקה

"תהליך האימון היה נהדר קודם כל בגלל המרחב הפתוח שענבל מאפשרת. במהלך התהליך התרשמתי לכל אורך הדרך מהיכולת של ענבל להרגיש אותי באמצעות האינטואיציה החזקה שלה, ואז לשאול אותי שאלה שתפתיע אותי לגמרי ותגרום לי לראות את הסיטואציה ממקום אחר לגמרי. סייעו לי גם כמובן האתגרים הרבים שענבל הציבה לי במהלך תהליך האימון. כמאמן אשר נחשף לדרכי העבודה של מאמנים רבים אני ממליץ בחום על ענבל."
ליאור מ. מאמן אישי

אימון אישי למשבר גיל ה-40

"ברצוני לומר לך מספר דברים על מהלך האימון שהעברת לי. בתחילה הגעתי אליך כאשר לא ידעתי מהו אימון אישי, אומנם קצת קראתי, אבל לא תיארתי לעצמי מה עוברים. אני חייב לומר כי רק מילים טובות יש לי וכי התהליך שעברתי עזר לי ועוד יעזור לי בהמשך דרכי. הגעתי לאימון האישי לאחר שמצאתי את עצמי במשבר גיל 40 – הרגשתי שאני רוצה לעשות שינוי, אבל הדרך נראתה לי ארוכה, מפחידה ומלאה בסיבוכים. תודות לאימון שעברתי הרגשתי כי מפגישה לפגישה הערפל מתפוגג וכי פתאום מצאתי דרך חדשה שעשתה לי הרבה אנרגיה. בהמשך הגעתי להכרה כי אאלץ לעשות את השינוי המיוחל במקביל להתנהלות חיי, אבל פתאום יש מטרה והדברים ברורים לי הרבה יותר. ענבל, תודה על תמיכתך והפרגון שלך לאורך הדרך, היום אני יודע כי אימון אישי אף פעם לא מסתיים."
רמי, מנהל ויזם

סופרוויז'ן מצמיח

"ענבל, היית לי סופרוויזורית מאתגרת, מעניינת, קשובה. אינטליגנטית ורגישה.
בשיחות הסופרוויז'ן קראת את התמונה וחיברת בתבונה בין הנושאים השונים שהועלו.
לא היססת להרים דגלים כשהיה צריך, לחשוב הפוך, להטיל ספקות.
מבחינתי כמאמנת הבאת משהוא אחר, ולא היית MORE OF THE SAME, שזו ברכה בפני עצמה.
סייעת לי כמאמנת לצמוח ולהצמיח!"

רונית עובדיה, מאמנת אישית

אימון אישי שמעורר ניסים

"הגעתי אלייך בחורה מפוחדת, מדוכאת, חרדה. אומנם מלאת פוטנציאל אך בתחושה שהפוטנציאל הזה לא מביא לשום מקום, שאף אחד לא רוצה "לקנות" אותו. עברנו יחד תהליך אינטנסיבי ויחסית ארוך, שבמהלכו הועצמתי, נפתחתי, חזרה בי האמונה, חזרתי לחייך ולצחוק (בכל הזדמנות). היית קשובה אליי, היית איתי לאורך כל הדרך. גם הסביבה שלי חשה שקרה לי משהו, מחמיאים לי על כך שהשתנתי, שנפתחתי, שנרגעתי, שהרבה יותר כייף איתי. אני הרבה יותר קשובה לעצמי, למי שאני לצרכים שלי. השם שלך "ענבל המאמנת שלי" הפך להיות שם דבר במשפחתי. "היא עוררה בך ניסים" אמרה אימא שלי.

אין לי מילים בשביל לסכם את התהליך, אלא פשוט לומר לך – תודה."
נטע א.  מנהלת משאבי אנוש

הדרכת מאמנים מלאת תובנות

"היה זה תהליך משמעותי מאוד, חשוב ומלא למידה, מאוד נהניתי כל פעם שנפגשנו ויצאתי עם הרבה תובנות. תהליך ההדרכה הכרחי כשמתחילים באימון, לא הייתי מתקדמת באופן שהתקדמתי ללא הדרכה. לעיתים הייתה הרגשה של קצת נוקשות שמחד גרמו לי להרגיש אני צריכה להסביר את עצמי ומאידך גרם לי לחשוב יותר ולשקול הרבה דברים שאולי לא הייתי חושבת עליהם. אני מטבעי אוהבת ללמוד, והלמידה איתך הייתה מאתגרת ומעשירה."
קלאודיה רזניק, מאמנת אישית

אימון אישי שמאפשר עשייה

"מפגשי האימון נתנו לי הזדמנות מצויינת למפות ולצייר, יחד עם ענבל, בצורה חדה וברורה, משאבים, "נכסים" אישיים, אפשרויות, עוצמות, שותפים לדרך ורצונות. זו הייתה התחלה ממוקדת ליצירת מפת דרכים. מבחינתי, החשיבות של "שיעורי הבית" שלקחתי על עצמי חשובה לא פחות. גיליתי במהלך ביצועם דברים מעניינים שהעשירו את המפה ותרמו לגיבוש כיוון. ותרגום כיוון זה לעשייה בפועל."
ר. יועץ ארגוני

מאמנת אישית מומלצת

"במהלך האימון התחושה הייתה של ריקוד טנגו – כשלפעמים אני לוקח צעד קדימה ואת עוקבת אחרי, לפעמים אני עוקב אחריך, לפעמים אני עושה/אומר משהו ואת מקבלת, לפעמים את דוחפת בחזרה – תמיד בעוצמה הנכונה. לפעמים הרגשתי שבמהלך האימון את מתירה, בסבלנות רבה, פקעת חוטים מסובכת. תופסת קצה חוט, מנסה להתיר אותו – ואם זה לא הולך, את תופסת קצה חוט אחר עד שהמצב מתבהר, ויש תובנה, החלטה ופעולה. מבחינתי הריקוד הזה היה מצויין וסייע לי לפזר את הערפל ולהתמקד. מאימון לאימון חשתי אותך מקצועית יותר וחדה יותר ואני שמח להמליץ עלייך"
ז. מנהל פרוייקטים

שינוי הרגלים

"בעקבות האימון עם ענבל הבנתי שיש דברים שאני לא עושה למרות שהם חשובים לי ולכן יכולתי לשנות סדרי עדיפויות והרגלים של שנים."
מ. יועצת מיחשוב

אימון אישי מדויק

"זכיתי להיות המתאמנת של ענבל. ענבל בעלת הקשבה ואינטואיציה מדהימה, עדינות ויכולת לזרום עם הלקוח. נהניתי מאד מתהליך האימון והרגשתי מאד נוח.תוך כדי האימון הגעתי למודעות עצמית ברמה אחרת והשגתי מטרות שהצבתי לעצמי."
י.  מאמנת אישית

אימון אישי לתקשורת טובה

Thanks for the coaching, it was very productive for my private and work life. I received a number of tools that allows me to increase the quality of communication, increase pro-activeness and helped me to take better responsiiblity on my situation. I think you were very adequate and competent in understanding, analyzing situations and in providing relevant advices and guidance.
  E. C. VP in Hi-Tech company